Sertifikalar
Referanslar
Türkçe Katalog
English Catalogue
Russian Catalogue
Önsöz

Saygıdeğer Misafirlerim ve Arkadaşlarım,

Bize geldiğiniz ve bizi tanıdığınız için teşekkür ederim. Bu bize verdiğiniz bir onurdur!

50 yıl  önce Cumhuriyetin kuzey sınırında enerji kaynaklarının büyük gelişimi esnasında bir grup ortaya çıktı.O zamandan beri, elektrik güç yapımının öncüsü olarak onlar tereddütsüz sorumluluğun ve doğruluğun bayrağını çektiler ve iş kuruluş ve gelişim yolculuğunu başlattılar. Bu biziz-  3 nolu Heılongjıang Termal Enerji Yapı Şirketi.

50 yıl öncesine dönüp bakarsak, küçükten büyüğe güçsüzden güçlüğe doğru büyüdük. Pazar payımız yerli piyasadan uluslararası piyasaya doğru arttı. Temel işimiz termal enerji projelerinden rüzgar enerji projelerine ve bizim ülkemizin elektrik enerji yapımı alanındaki önemli bir girişimi olan yeni enerji kaynaklarının diğer projelerine doğru genişledi. Yapı sahipleri ve toplum için birbiri ardına yüksek kaliteli projeler oluştururken halkın geniş ilgisini ve onayını kazandık.  Yatırımın değerini gerçekleştirdik ve marka girişiminin sosyal sorumluluğunu uyguladık.

Bugün, yatırımımızın gelişim başarıları önünde durmaktayız. Maddi ve manevi zenginliğimizi biriktirirken kendimize soruyoruz:
Bunları değiştiren nedir?
Bunları devam ettiren nedir?
Bütün bunların başarısı nedir?

Cevap şu ki: “Heılongjıang no 3’teki insanların profesyonel kalitesi ve ruhu “mükemmeliyet için çabalamaları, dürüstlüğü savunmaları ve kendilerini adamaları; yönetim grubunun dürüstlükte ve doğruluktaki ısrarı; itibarı, gücü ve yatırımın doğru seçimi; çevredeki tüm liderlerin ve arkadaşların ilgisi ve desteğidir!“

Karga annesini besleyebilir ve koyun emzirmek için yere diz çökebilir. Minnettarlıkla, bundan dolayı bize yardım ve destek vermiş olan çevremizdeki tüm arkadaşlarımıza ve liderlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz!

Tarihe iz bırakacağımızdan dolayı, biz özellikle zor kazanılan gerçeği yaşatıyoruz. Geleceği yaratacağımızdan dolayı, eşi benzeri görülmemiş olan sanın ve bu zorlu görevi daha da farkına vararak yüklenmeliyiz.

Piyasalardaki ani yükseliş gelgiti yüksek kaliteliyi seçmek ve düşük kaliteliyi ortadan kaldırmak içindir. “Seçim” başarmak için kariyerin ve girişimin merdiveni olmayı kanıtladı. Mükemmel olanı seçmek sizin ve bizim karşılıklı isteğimizdir. Sizin tarihi seçiminizin en iyisi ve kayıpsız olduğunu size kanıtlayacağız. Sizinle birlikte daha parlak bir geleceğe!

Genel Müdür ve Parti Komitesi Genel Sekreteri
Guo Jiangbin

Parti Komitesi Sekreteri
Chi Jingwen