Sertifikalar
Referanslar
Türkçe Katalog
English Catalogue
Russian Catalogue
Hakkımızda

3 nolu Heilongjiang Termal Enerji Yapı Şirketi, Çin Enerji Mühendisliği Grubu Ortaklığı Limited Şirketine bağlı geniş, kapsamlı elektrik enerjisi kuruluşudur. 21 Eylül 1962 de kurulmuştur. Sırasıyla 50MW, 100MW ve 200MW’luk Heilonjiang eyaletinin ilk ünitelerini inşa etmiştir. Ülkemizdeki yerli en yüksek dereceli 600MW luk ilk kritik üstü ünitesini, ilk büyük kömür madeni kombine projesini-Rusya’nın 500MW kririk üstü ünitesini ithal ederek, ilk yerli linyit kale jeneratör ünitesi ve diğer önemli projeleri oluşturdu. Ona Heilonjiang eyaletinin elektrik enerjisi kurma alanında “demir ordusu” denir. 2011 e kadar kurulmuş olan kapasite 21056MW ‘a ulaşmıştır.

Yeni dönemde şirket sürekli olarak “imaj çalışması” yoğun teknoloji, öğrenme ve yaratıcılık stratejisini uyguladı, uluslararası yaygın ve bilgi işlemi gerçekleştirdi, “Elektrik enerjisi kurumuna odaklanarak ” bunun esaslarına uydu, “akıntı yönünde yukarı doğru ve yatay olarak genişleyerek”ve “mücadele etmenin” gelişim stratejisini başarılı bir şekilde uyguladı. Devamlı olarak Rusya da,Beyaz Rusya da , Türkiye de, Ermenistan’da,Vietnam’da,Sudan’da ve diğer ülkelerde pazarını genişletti ve uluslararası projelerin yapım ve üretiminde zengin deneyimler biriktirdi; Guandong, Hunan, Jiangsu, Shanondong, Inner Mongolia ve diğer eyaletlerde yerli pazarını genişletti. Ana projeleri Çin Huadian Derneğinin 3 nolu Harbin Enerji Santrali, Çin Huadian Derneğinin Harbin Termal Enerji Santrali, Çin Huadian Derneğinin Qiqihar Termal Enerji Santrali , Çin Huaneng Grubunun Yimin Enerji Santrali, Çin Huaneng Grubunun Hegan Enerji Santrali, Çin Huaneng Grubunun Jilin Jiutai Enerji Santrali,Çin Guodion Kurumunun Shuanhyashan Enerji Santrali, Çin Guodion Kurumunun  Harbin Pignan Termal Enerji Santrali,Datang Kurumunun Qitaihe Enerji Santrali, Datang Kurumunun 1 nolu Harbin Termal Enerji Santrali, Datang Kurumunun Jixi Termal Enerji Santrali,Çin Enerji Yatırımu Kuruluşunun Yaomeng Enerji Santrali, Golden Concord Holdin Limited Şirketinin Taican Enerji Santrali,Guohua Grubunun Taicang Enerji Santrali,Luneng GrubununShenzen Nanshan Kombine Devir Enerji Santrali ve Baoqing Enerji Santrali vs. O, Çin Enerji Mühendisliği Grup Derneği Limited Şirketinin 3 nolu  Termal Enerji Kurumu markasını yarattı.

Şirkette 450T,350T,3500TM gibi 107 parça geniş vinç makineleri vardır. Bu vinç makinelerinin tonajı 6,217 tondur. Termal enerji proje yapımı, testi, denetlemesi ve işletmeye almak için 1,689 parça donanıma sahiptir. İnşa edilebilirlik, aynı zamanda 4x600MW Ya da daha üstü, 2x300MW ya da daha altı ve 2x180MW gaz türbinleri oluşturmaktır.600MW’lık süper kritik ünitenin,460T/H devreden akışkanlaşmış yatağın ve 9E türündeki nkombine edilmiş devir ünitesi, uzun mesafeli boru hattı, bacalar ve diğer yüksek binalar yapımında zengin deneyimlere sahiptir. Şu an şirket birinci sınıf enerji yapı genel sözleşmesi, ikinci sınıf inşaat mühendisliği genel sözleşmesi, birinci sınıf çevreyi koruma ve uzmanlaşma sözleşmesi, birinci sınıf zararsız test uzmanlaşma sözleşmesi, birinci sınıf boru hattı mühendisliği uzmanlaşma sözleşmesi ve bunun gibi ondan fazla vasıfa sahiptir. Aynı zamanda yukarıda bahsedilen yurt dışı projeleri ihracat donanım ve materyaline, çeşitli malların ve teknolojilerin temsilcisi olma ve kendi kendine çalışan ithalat ve ihracat niteliğindeki yurtdışı projeleri için dış sevkiyat personel vasfına sahiptir. Şirket 1995 de ISO900 kaliteli yönetim sistemi sertifikasını almış,OHSASI18001 mesleki güvenlik ve sağlık yönetimi sistemi sertifikasını, ve 2002’de  ISO14001 çevre yönetim sistemi sertifikasını almıştır. Şirket tarafından oluşturulmuş projeler devlet ve eyaletlerden mükemmel kalitede pek çok ödül kazanmış ve 20 den fazla il ve ulus düzeyinde yapı metodu ve iki ulusal patent elde etmiştir. Şirket, Heilonjiang Yatırım Yönetimi Birliği tarafından birlik yatırımı olarak sınıflandırılır. O, tüm Çin Federasyonu İşçi Sendikaları tarafından ”Ulusal İş Sertifikası” ve “İşçilerin Ulusal Ev Modeli” ile onurlandırıldı. Devletin dürüstlük değerlendirme bölümü tarafından “Kalite, Hizmet ve Dürüstlüğün AAA yatırımı” olarak derecelendirildi. Şirket AAA banka kredi derecelendirmesine ve devlet tarafından değerlendirilen AAA kalite yönetim ve kredi derecelendirmesine sahiptir.

Şirket “insan odaklı, dürüst, yenilikçi ve katılımcı değerleriyle ve mükemmel ürünler yaratma, kusursuz hizmet sağlama ve kullanıcıların beklentilerini karşılama servis ilkesi uygulamalarındaki çabalarıyla “insan odaklı, bilimsel gelişme ve düzenli büyüme “ konularında kararlıdır.

Gelişimin yeni durumu ile yüzleşirken, şirket Pazar gelişim stratejisini etkin bir şekilde ayarlamıştır. Şirket rüzgar gücü, yenilenebilir enerji kaynağı, su arıtması ve onarımı, bakımı ve diğerleri alanında büyümüştür. Şirketimiz asıl işini genişletmiş, yatırımın sürdürülebilir gelişimini ve sağlam olmanın canlılığını arttırmıştır.