Sertifikalar
Referanslar
Türkçe Katalog
English Catalogue
Russian Catalogue
350 MW Süper Kritik Aliağa Termik Santralı yakında işletmeye alınıyor
  Yayın Tarihi :09.03.2014 
aliaga02.jpg

Mesleğinde her zaman başarılı olmak ve insanoğlunun kendisinden beklentilerine eksiksiz bir şekle yanıt vermek için elinden gelen her şeyi meydana getiren Yasin Hoca , özellikle kısa süre içinde ismini çok geniş bir kesime duyurarak önemli bir başarı elde etmiştir. 15 Yıllık İlim Tecrübesine sahip olan Yasin Hocamız Aileden gelen yeteneği ile Ruhani ve Rahmani ilimler konusunda kendisini geliştirmiştir. Dedesinden gelen yeteneğini daha da ilerleterek Türkiyenin en ilim sahibi Hocaları arasına girip kendinden söz ettiren Yasin Hoca Birçok bireyin geçmiş dönemlerde yaşanmış olan aksaklıklardan dolayı çekimser kaldıkları bir alan olmasına karşın verdiği kaliteli hizmetleri sayesinde  medyumluk alanına karşı daha pozitif yönde yaklaşmasını sağlaması da Yasin Hocamız  için dikkat çekici bir başka özelliktir.

Oldukça zor bir meslek olmasına rağmen kendine güvenen danışanlarına eli boş göndermemesi ile ün meydana getiren ve bundan dolayı gerek mail gerekse telefon yolu ile insanların devamlı kendisine ulaşmak için büyük bir çaba sarf etmelerine neden olan Yasin Hocamız, en çokta insanların özel hayatlarına ve bilgilerine gösterdi saygı ile takdir toplamaktadır. İnsanların medyumlardan talep ettikleri işlemlere gore kimi zaman çok özel bilgilerini ahi kendileri ile paylaşmak zorunda kalmaktadırlar. Bu durum bazı kişileri tedirgin ve rahatsız etmektedir.

Tüm müşterilerinin kendisinden memnun olması ve şiddetle kendisini birbirlerine tavsiye etmeleri, bu başarılı ismin sadece ülkemizden değil bununla birlikte dünyanın birçok farklı yerinden de geniş bir kitlenin ilgisini çekmesine neden olmuştur.

Medyumluk kadar zor bir meslekte bu kadar başarılı olmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Çünkü bu meslek öteki mesleklerden tamamen farklı olduğu benzer biçimde aynı zamanda medyumluk eğitimi veren bir okul da olmadığı için kendini geliştirmekte çok zor olsa gerek. Yaptığı her işte büyük bir dikkat ve özenle çalışan bununla birlikte Danışanlarının özel bilgilerini kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşmayarak kendilerine tam anlamı ile güven veren Medyum Yasin Hoca, kendisine gelen talepler hangi amaçla olursa olsun danışanlarının kafalarından şüpheleri yada heyecanlarını silmek için lüzumlu her türlü adımı atmaktadır. Medyumluk ile ilgili her konuda büyük bir başarı ile hizmet vermek birçok hoca için mümkün olmayan bir durumdur.

Özellikle çok farklı beklentiler olabileceği için ne zaman ve ne şekilde olursa olsun yapılacak işlemler hakkında daha önceden bilgi sahibi olmak gerekir. Büyü Bozma Bu da titiz bir çalışma ve sabır gerektiren bir işlemdir. Çünkü birden fazla mevzu hakkında kendini geliştirip data birikim sahibi olmak çok zor olsa gerek. Yasin Hocamız, mesleğine başladığı ilk günden bu yana durumunda kendini geliştirmesi ve bilgilerinin üzerine yenilerini eklemesi ile artık medyumluk denince akla gelen ilk ve en özel adlardan biri haline gelmeyi de başarmıştır